بررسی های خبرنگار ما از پرونده های این افراد دستگیر شده نشان از آن دارد که یکی از رویکردهای اصلی «کوئست» ترویج فرهنگ اباهه گری بوده است. به طوری که برای معرفی یا به اصطلاح پرزنت سیستم توصیه می شده که از جنس مخالف در فرایند معرفی اعضای جدید استفاده شود. یعنی سیستم توسط پسران برای دختران و توسط دختران برای پسران معرفی شود. از دختران خواسته می شد که از آرایش غلیظ و ارتباط عاطفی برای جذب جنس مخالف استفاده کنند.

تابناک - این بار نیز سربازان گمنام امام زمان(عج) به هماهنگی غیورمردان نیروی انتظامی و دستور دستگاه قضایی در عملیاتی غرور آفرین و بی سابقه تعداد کلان و قابل توجهی از دفاتر شرکت «کوئست» را که اقدام به فعالیت های هرمی و کلاهبرداری از مردم کشورمان می کردند، منهدم شده و افراد بسیاری نیز در این زمینه دستگیر شده اند.

به گزارش خبرنگار تابناک، سربازان گمنام امام زمان در تلاش و کوشش شبانه روزی خود موفق شدند که در کنار انهدام شبکه هایی که هر روز بیش از گذشته چون اختاپوس خانواده ها و دارایی هاشان را در می نوردیدند اقدامات موثری را در جلوگیری از فعالیت های سازمان «گلدکوئست» به عمل آورد.

بنابر این گزارش، در پی اقدامات وزارت اطلاعات بسیاری از سرشبکه های سازمان «کوئست» (QI) ضمن ابراز ندامت از اعمال و رفتار خود در خدمت این سازمان مخوف لب به سخن گشوده و حجم وسیعی از شگردهای تازه و ضد انسانی این شبکه ی دسیسه هرمی را برملا نمودند که سایت تابناک به صورت اختصاصی اقدام به انتشار آن می نماید تا ماهیت شوم و دسیسه های خانمان برانداز این تروریست های اقتصادی هرچه بیشتر برای مردم و افکار عمومی روشن گردد چرا که اطلاع مردم کشورمان از این شگردهای تازه، ترفندهای جدید و غیرانسانی می تواند نقش بسزایی در شکل گیری و نهادینه شدن بستر فرهنگی کشور برای مقابله با دسیسه های هرمی و فعالیت های اقتصادی مشکوک و ضد نظم و انضباط اقتصادی و اجتماعی داشته باشد.

برخی از سرشبکه های معروف این سازمان در اظهارات خود که تحت پوشش فرایند های اطلاعاتی به دست آمده با اشاره به اهداف شوم خود در ایران، به ابعاد دردآور برنامه های غیر انسانی، منفعت طلبانه و مخرب اطلاعاتی که در راستای اهداف سازمان یافته سیستم های اطلاعاتی مخوف موساد و سی آی ای، و ... طراحی شده اند اشاره کرده اند.

در همین زمینه "تابناک" به انتشار گوشه هایی از اعترافات افراد دستگیر شده در رابطه با اظهارات سران کوئست اقدام می کند.

«ویجی اسواران»، یکی از مدیرانی که دارای سوابق متعدد پولشویی در عرصه اقتصادی است اظهار می کند که بازار ایران و مردم ایران مستعد ترین بافت انسانی در راستای هر گونه سو استفاده اقتصادی است.

وی در سخنرانی خود خطاب به کارگزارن ارشد شبکه ای با اشاره به سابقه عملیاتی سازمان گلدکوئست در ایران گفته بود:

«ما در به دست آوردن اعتماد جوانان ایرانی نبایستی از هیچ کوششی فروگذار کنیم. فشارهای تحریم اقتصادی در ایران و اغتشاشات در کشور، همه جوره برای ما فرصت را فراهم کرده که به ناامیدی جوانان ایرانی نسبت به حاکمیت شان دامن بزنیم و تنها مجرای امید به زندگی و کسب موفقیت را گلدکوئست معرفی نماییم.»

«پت من»، چهره ای که مدیر آموزشی این سازمان است در گفت و گویی با چند تن از نمایندگان ایرانی گلدکوئست با اشاره به اینکه «شما نگران برخوردها در ایران نباشید. دیگر موضوع گلدکوئست در ایران یک مساله صرفا اقتصادی نیست و ما باید به دنبال تحریم های حقوق بشر باشیم» از آن ها خواسته بود که مجموعه های خود را به سمت جمع آوری اخبار و اطلاعات از ایران هدایت کند. وی موکدا به اصطلاح لیدرهای خود را توصیه کرده بود: "جوانان ایرانی علاقه مند به مهاجرت به کشورهای آزاد هستند. بر این نیاز پافشاری کنید و سعی کنید که خروج از کشور را با کسب دارایی از طریق توسعه گلدکوئست تثبیت کنید"!

از سوی دیگر مهراب صدوقیان زاده، دیگر عضو این سیستم که نقش تعیین کننده ای در انتقال آموزش های غیرانسانی داشته است، نیز گفته بود: "فقط رشد سیستمی و درآمد بازی ما را اداره می کند. دیگر مهم نیست به این فکر کنید که آن پایین شبکه چه رخ می دهد. آن ها هم خدای خود را دارند و باید خودشان تلاش کنند. آن ها هم می توانند به ثروت ما دست یابند و اگر نمی توانند مشکل خودشان است. بنابراین ربطی به گلدکوئست ندارد".

اطلاعات خبرنگار ما حاکیست: «سوزان کمری» نیز که سال ها به عنوان مدیر توزیع کالا و خدمات گلدکوئست در بخش ایران فعالیت می کند، علی رغم اینکه هیچ یک از محصولات و خدمات گلدکوئست قیمت واقعی خود را ندارند و حداقل بیش از ده ها برابر قیمت تمام شده به مشتری ایرانی عرضه می شود، از طرف هیئت مدیره گلدکوئست ماموریت پیدا می کند که به بهانه های واهی جلوی محصولات و خدمات گرفته شود تا مشتریان ایرانی به سبک و روش کار بدون محصول عادت کنند!

حال بماند که در ویکون(همایش وی کنفرانس) یکی از مدیران گلدکوئست به اعضای شبکه اظهار می کند: «ما به شما زندگی کردن را می آموزیم. امید به حیات در مملکت شما کم شده است. بنابراین این خدمتی که ما به شما ارائه می کنیم، بیش از حد انتظار شما می ارزد»

در این شبکه مخوف تفکرّی با هدف حذف شعائر و اعمال اسلامی و میهنی ما به وجود آمده بود که در آن ترویج فرهنگ بودیسم (نوعی بت پرستی شرقی) را سرلوحه کار خود قرار داده بود تا با آن جوانان ایرانی به جای عبادات اسلامی خود تمرین خرافه گری های آقای ویجی اسواران را (تحت لوای سکوت و مدیتیشن) در دستور کار خود قرار می دادند.

در همین زمینه حسین غفوریان، سرکرده بخشی از هرم شوم گلدکوئست ضمن ابراز شگفتی از شیوه عملیاتی سربازان گمنام امام زمان که منجر به دستگیری وی می شود، پس از بازداشت بخشی از روش های ناجوانمردانه گلدکوئست در جذب جوانان ایرانی را بازگو کرد.

وی می گوید: « از ما خواسته می شد که برای حفظ درآمد خود افراد جدیدی را دائما به سیستم اضافه کنیم. در گلدکوئست تیمی تشکیل شد تا علیه مواضع نظام کار فکری کند و هر لحظه در افکار جوانان نسبت به نظام بدبینی و نسبت به هسته اصلی گلدکوئست امیدواری ایجاد کند. ما وظیفه داشتیم در کارهای آموزشی فکری خود دائما با هسته اصلی هماهنگ باشیم. ما بایستی به گونه ای عمل می کردیم که علی رغم اطلاع رسانی دولت و رسانه ها از مردم پول بگیریم و آن ها را وارد شبکه کنیم. ما بایستی جوان هایی را جذب می کردیم که حتی تا کنون برای گرفتن پاسپورت اقدام نکرده بودند و با وعده های پوچ تورهای مسافرتی واهی را با قیمت های غیرواقعی ارائه کنیم.»

ما دائما سعی می کردیم ارتباط غیر مجاز جوانان با جنس مخالف را ترویج کنیم و از این محیط آزاد افسارگسیخته برای عضوگیری استفاده کنیم. بسیاری اوقات به اعضای شبکه خود ماموریت می دادیم که به سراغ جوانان شهرستانی و روستایی رفته و با دعوت به دفاتر مرکزی پنهانی آنان را ساعت ها در جلسات مختلط مورد هجوم فکری و روانی قرار دهند. اگر امکان مالی برای عضویت و جذب را داشتند، همان جا کار را تمام می کردیم. در این صورت آن ها مجبور بودند برای زنده کردن پول از دست رفته خود اعضای جدیدی را به شبکه وارد کنند و اگر توانایی مالی نداشتند از آن ها می خواستیم مشخصات مالی اعضای خانواده و بستگان نزدیک خود را به ما ارائه دهند تا ما به شیوه ای فریبکارانه هزینه های عضویت را از آن ها تامین کنیم.

در همین زمینه گفتنی است، یکی از سرکردگان دسیسه هرمی گلدکوئست درباره یکی دیگر از روش های جذب افراد و تحت فشار گذاشتن مردم برای کلاهبرداری از آن ها گفت: «ما به خانواده برخی از افراد می گفتیم که مثلا فرزندشان دچارسانحه شده و نیازمند پول است. و از این طریق اقدام به اخاذی و تهیه پول برای عضویت می کردیم. با به راه انداختن گروه های 10، 15 نفره به سراغ خانواده افراد رفته و آن ها را تحت فشار روحی مجبور به عضویت و پرداخت پول می کردیم.

در برخی شاخه های ما روش جذب افراد و عضویت به این روش بود که با دعوت فرد به مکانی امن، اگر با اختیار خود تحت تبلیغات فشرده ما حاضر به عضویت می شد که هیچ و گرنه او را مجبور می کردیم که در همان مکان بماند به طوری که به صورت غیررسمی زندانی ما محسوب می شد.
بسیاری اوقات برای تامین هزینه عضویت توصیه می کردیم که افراد تحت پوشش کمک های خیریه اقدام به عضوگیری و دریافت پول کنند. مهم نبود که پول از کجا می آید، مهم این بود که در اختیار «گلدکوئست» قرار بگیرد.

به ما گفته می شد که همه چیز شما گلدکوئست است. همیشه اعضا از ترس بیان عضویت در عموم، مجبور به همکاری و گرفتار کردن دیگران می شدند.

بررسی های خبرنگار ما از پرونده های این افراد دستگیر شده نشان از آن دارد که یکی از رویکردهای اصلی «کوئست» ترویج فرهنگ اباهه گری بوده است. به طوری که برای معرفی یا به اصطلاح پرزنت سیستم توصیه می شده که از جنس مخالف در فرایند معرفی اعضای جدید استفاده شود. یعنی سیستم توسط پسران برای دختران و توسط دختران برای پسران معرفی شود. از دختران خواسته می شد که از آرایش غلیظ و ارتباط عاطفی برای جذب جنس مخالف استفاده کنند.

یکی از سرکردگان گلدکوئست در مناطق شمالی ایران از روش اجبار به خرید گران قیمت به عنوان یکی از حربه های عضو گیری یاد می کند. وی به خبرنگار ما گفت: ما افراد را مجبور به خرید ماشین های گران قیمت می کردیم و از دست چک خودشان نسبت به پرداخت اقساط ماشین اقدام می کردیم. آن ها مجبور بودند برای تامین هزینه های چک های پرداخت شده، افراد جدیدی را به سیستم معرفی و اضافه کنند بسیاری اوقات حتی افراد را مجبور می کردیم که فرش زیرپای خود را بفروشند تا پول آن را به گلدکوئست بپردازند.

وی ادامه داد آن ها به ما می گفتند: «محصولات و خدمات دیگر اهمیتی ندارند. همین عضویت بزرگ ترین محصول است. شما به فکر درآمد آینده خود باشید» و این بزرگ ترین خدمت به گلدکوئست بود که پول های را بدون هیچ تعهدی دریافت می کرد ما گروه هایی را سازماندهی کردیم که در صورت نیاز به فشار، با تهدید و ارعاب خانواده ها را مجبور کنند تا از شکایت شان صرف نظر کنند افرادی را به عنوان شرخر استخدام می کردیم که در صورت لزوم کار را با خشونت تمام کنند.
ما برای هر حالتی برنامه داشتیم. اینجا همه به دنبال پول بودند. پولی که بیشتر به گلدکوئست می رسید تا ما. ما بعد از عضویت افراد به مخاطب خود به گونه ای القا می کردیم که وارد یک فعالیت غیرقانونی شده و راه برگشت ندارد. بسیاری از ترس آبرو مجبور به همکاری و عضو گیری می شدند.

از تحلیل اعترافات و اظهارات بسیاری از سرشبکه های گلدکوئست به راحتی می توان دریافت که چند محور اساسی در دستور کار این شبکه دسیسه هرمی، برای جذب افراد و جوانان ایرانی وجود داشته است؛ ترویج فرهنگ نا امیدی از نظام و کشور و ایجاد امیدواری نسبت به هسته اصلی گلدکوئست، سیاه نمایی افراطی و بهره برداری از مشکلات رایج و اغتشاشات اخیر به منظور ارائه راهکار توسط گلدکوئست را میتوان از محورهای اصلی روش های فعالیت های کوئستی نامید.

گذشته از روش های غیراخلاقی این شرکت ها از جمله استفاده از اختلالات جنسی غیر مجاز و فضای آزاد غیر اخلاقی برای عضو گیری که بعنوان راهکار اساسی در دستور کار قرار داشت، استفاده از مشروبات الکلی جهت تخمیر ذهن مخاطب و القا عمل های غیرهوشمندانه جهت منافع گلدکوئست نیز بعنوان چاشنی این گونه اقدامات میتوان تصور کرد چرا که در بسیاری از دفاتر منهدم شده، مشروبات الکلی به میزان قابل توجهی کشف شده است!

از سوی دیگر، یک مقام مسئول در وزارت اطلاعات در مصاحبه با یک خبرگزاری کشور با هشدار به فریب خوردگان و اعضای شرکت های هرمی گفته است: با اقدامات اطلاعاتی كه در آینده نزدیك به اطلاع مردم عزیز می رسد اجازه نمی دهیم هیچ فعالیت هرمی در كشور ادامه فعالیت داشته باشد كما این كه در گذشته عملا با اقداماتی كه انجام شده فعالیت چندین شركت به طور كامل متوقف و سران آن دستگیرشده است.

وی افزود: وزارت اطلاعات با اطمینان خاطر از رشد فرهنگی مردم عزیز ایران به همه افراد مرتبط با دسیسه هرمی كوئست هشدار می دهد كه اجازه ندهند سرمایه های مردمی و نفوس عزیز ملت شهید پرور ایران به تاراج رود.
تقوی بار دیگر تاكید كرد: احاطه اطلاعاتی دستگاه اطلاعاتی نظام جمهوری اسلامی ایران چنان است كه آمادگی كامل برای انهدام این شبكه دسیسه هرمی را داراست.

این مقام مسئول در وزارت اطلاعات دستور كار شبكه های هرمی در ایران را ترویج فرهنگ نا امیدی از نظام و كشور و ایجاد امیدواری نسبت به هسته اصلی كوئست، سیاه نمایی افراطی و بهره برداری از مشكلات رایج و اغتشاشات اخیر به منظور ارائه راهكار توسط كوئست، نفوذ اطلاعاتی در خانواده ها كه عمدتا هیچ رفتار حفاظتی در تبادل ارتباطات خود ندارند، تبدیل اعضا به یك شبكه خبری برای جمع آوری اخبار و اطلاعات موجود در جامعه و نوعاً مرتبط با حساسیت های ملی و بین المللی، ترویج خرافه گرایی و استفاده از سمبل های غیر مذهبی و مرتبط با تفكرات التقاطی منسوخ شده، ایجاد اختلال در پایه و نظام خانواده و عاطفه ایرانی به گونه ای كه روابط خانوادگی را به درجه ای برسانند تا دیگر برادر به برادر اعتماد نداشته باشد، سلب اعتماد به نفس جوان ایرانی در تلاش و كوشش و پشتكار به گونه ای كه دیگر جایی غیر از كوئست را وسیله ای برای دستیابی به اهداف خود نداند و ایجاد تفرقه های قومی و قبیله ای در ایران در به راه انداختن شاخه هایی مربوط به شهرستانهای مختلف و ایجاد اختلافات درون شبكه ای برشمرد.اعلام اسامی تعدادی از شرکتهای هرمی توسط وزارت اطلاعات وی گفت: بعد از منهدم شدن شرکت گالف شرکتهای مختلفی نیز از بین رفتند و در حال حاضر حدود 110 شرکت هرمی که در کشور در حال فعالیت هستند شناسایی شدند. .
موج جدید شرکتهای هرمی در ایران شرکتهای هرمی هر روز با شیوه ها و نامهای جدید قد علم می کنند و به تاراج سرمایه های مردم و به خصوص جوانان می پردازند و هر روز گوشه ای از فجایع ناشی از این ثبت نام در شرکت های هرمی و كسب درآمد از طریق سایت اشکالی دارد .شرکتهای هرمی مثل گلد کوئیست، گلد ماین و امثالهم دو اشکال دارند. فروش فروش اگر جمهوری اسلامی فعالیت در این شرکتهای هرمی را ممنوع کرده اولا به خاطر اینست که خلاف افشای شرکتهای هرمی مدیر بخش مبارزه با شرکتهای هرمی وزارت اطلاعات آغاز عملیات ضربتی و برخورد با بیش از 400 دفتر شرکت هرمی را آخرین تیر خلاص وزارت اطلاعات به این شرکتها عنوان فروش.شکایت از شرکتهای هرمی ها با پیامک خرید پستی افشای شرکتهای هرمی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، با توجه به حجم زیاد شكایات واصله در خصوص شركتهای هرمی این دادسرا با هماهنگی نهادهای مسئول نسبت به .انتشار اسامی برخی شرکتهای هرمی وی گفت: بعد از منهدم شدن شركت گالف شركتهای مختلفی نیز از بین رفتند و در حال حاضر حدود 110 شركت هرمی كه در كشور در حال فعالیت هستند شناسایی شدند. فروش.
فرمولهای ساده برای شناخت شرکتهای هرمی ما تا اینجا خرید یک محصول را حتی در قالب روش شبکه ای تایید کرده ایم و شما از من می پرسید که خوب این شرکتهای به اصطلاح هرمی هم که همین کار را می کنند. فروش کلاهبرداری شرکتهای هرمی از بازیگران سینما برای نمونه، از چند تن از بازیگران یکی از سریالهای نوروزی ـ که از تلویزیون پخش میشد ـ حدود دویست میلیون تومان در یکی از شرکتهای هرمی کلاهبرداری شده است.BBC فارسی خرید پستی ایران خرید پستی پلیس ایران با 'دو میلیون' اعضای شرکتهای هرمی فروش پلیس ایران از آغاز "حمله" به ۴۰۰ شرکت هرمی در ایران و تحت تعقیب قرار گرفتن "دو میلیون" ایرانی عضو این شرکت ها خبر داد.خبرگزاری جمهوری اسلامی :: تفاوت شرکت های هرمی از بازاریابی شبکه ای .تفاوت شرکت های هرمی از بازاریابی شبکه ای اززبان کارشناس اقتصادی وزارت اطلاعات/روزنامه كیهان86/6/21: فعالیت دوباره شركت های هرمی با عناوین جدید برخی صاحب نظران حقوقی نیز معتقدند به دلیل پیچیده بودن و پیچیده تر شدن روز به روز ساختار فعالیت شركت های هرمی و تلاش عوامل آن برای سرپوش قانونی گذاشتن بربررسی کلاهبرداریهای سیستمهای سرمایه گزاری اینوست=invest در ایران. فرجام شرکتهای هرمی از زبان یک بازپرس · پایین کشیدن یکی پس از دیگری سایتهای سیستمهای کلاهبرداری توسط وزرات اطلاعات. سرکرده های گریفتین هم دستگیر شدند. .خرید پستیخرید پستیفعالیت شركت های هرمی و سایت های بازاریابی .به گزارش خبرگزاری شبستان، رهبر معظم انقلاب در پاسخ به پرسشهای مقلدانشان در خصوص فعالیت شركت های هرمی مانند نت ورك ماركتینگ یا وست ویژن یا گلد ماین، الماس و .شرکت های هرمی برگشتند خرید پستی. با رو شدن شگردهای قدیمی شركتهای هرمی این روزها گردانندگان شركتهای كاغذی، اغواگری برای ثروتمند شدن را از راههایی تازه تجربه میكنند. دلایل نامشروع بودن شركت های هرمی چه معامله ای پر خطرتر از این كه افراد در خرید این برگها هزینه می كنند.دستگیری 90 نفر از اعضای شرکت های هرمی اکونیوز: رییس پایگاه یکم پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری 90 نفر از اعضای شرکت های هرمی که 18 نفر آنها جزء سرشاخه های اصلی بودند خبر داد. .شگرد تازه شرکت های هرمی برای فریب مردم اکونیوز: پس از آنکه نهادهای امنیتی و انتظامی در اقدامی ضربتی موجی از دستگیری شرکت های هرمی را در روزهای اخیر به راه انداخته اند این شرکت ها به ترفند های .تجارت اینترنتی به وسیلهی شرکتهای هرمی :: پایگاه اطلاع رسانی اصلاح :: به گزارش خبرنگار دانشگاهی "مهر"، در کرمانشاه، در حالی که بحث ممنوعیت فعالیت و دستگیری عوامل گلدکوییست در محافل مختلف مطرح است فعالیت شرکت های هرمی .شورای نگهبان اعلام كرد مصوبه اخیر مجلس در خصوص ممنوعیت فعالیت شركتهای هرمی خرید پستی مانند گلد كوئست خرید پستی مورد تایید این شورا نیست و باید اصلاح شود.اعترافاتی درباره روشهای غیراخلاقی و کثیف شرکتهای هرمی از سوی دیگر، یک مقام مسئول در وزارت اطلاعات در مصاحبه با یک خبرگزاری کشور با هشدار به فریب خوردگان و اعضای شرکت های هرمی گفته است: با اقدامات اطلاعاتی كه در مقابله با فعالیت شركت های هرمی، از طرح های ضربتی تا راهكار قانونی طبق اعلام احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی، 410 دفتر وابسته به شركتهای هرمی روز پنج شنبه در یك عملیات وسیع با همكاری نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات .شبکه خبر :: پلمپ 90 درصد دفاتر شركت های هرمی در كشور خرید پستیمدیركل بخش مبارزه با مفاسد اقتصادی وزارت اطلا عات از پلمپ 90 درصد دفاتر شركت های هرمی در سراسركشور خبر داد و گفت : در آینده ای نزدیك هیچ دفتركاری از این شبکه خبر :: شركت های هرمی دائما در حال تغییر شكل هستند كارشناس بانكی بانك مركزی در باره ظهور مجدد شركت های هرمی گفت: شركت های هرمی دائما در حال تغییر شكل هستند به گونه ای كه مردم فكر می كنند شركت جدید فعالیتش جهان نیوز خرید پستی نظر مراجع درباره پول شرکتهای هرمی افرادی که برای اولین بار در شرکتهای هرمی حاضر میشوند اولین سوالی که در ذهنشان شکل جهان نیوز خرید پستی علت ورود جوانان به شركتهای هرمی خرید پستیعضو هیئت علمی دانشگاه آزاد دهاقان گفت: فقر تبادل اطلاعات جوانانی كه در جستجوی ثروتهای باد آورده بودند به كار و فعالیت شركتهای هرمی رونق داده است.مسافران مترو ، طعمه جدید شركت های هرمی جام جم آنلاین: 3 نفر كه با تشكیل شركت هرمی به بهانه استخدام و واگذاری نمایندگی فروش لوازم صوتی تصویری یكی از شركتهای آسیایی ، اقدام به كلاهبرداری میلیونی از دستگیری سرکردگان 4 شرکت هرمی وی با تشریح اقدامات برخی از شرکت های هرمی که هم اکنون توسط وزارت اطلاعات ضربه فروش. کارشناس موضوع اقتصادی وزارت اطلاعات که درباره فعالیت شرکت های هرمی در جمع فروشفطرس >> شرکت های هرمی خرید پستیپس از اینکه برخوردهایی از طرف پلیس و دستگاههای امنیتی با سران تعدادی از شرکتهای هرمی انجام شد، خبرگزاری فارس بر آن شد تا برای روشن شدن افکار عمومی، با آقای فروششرکت های هرمی زیر پوست زیبایی گروه گزارشخرید پستیدر پی ظهور شرکت های هرمی طی سال های اخیر در ایران، این بار نوبت به عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی رسیده است. بله قریب یک سال است که شرکتی سوئدی به شیفت شب :: شیفت شب و شرکتهای هرمی سلام شما اشکال اساسی شرکت های هرمی راتوضیح ندادید.اشکال1:جنسی که میخرند اگرفروخته بشه واقعا چقدرارزش داره؟ نصف قیمت هم نمیره2خرید پستی اگرمنع شرعی وقانونی هم نداشتهبه گزارش خبرنگار مهر، مدیر بخش مبارزه با شرکتهای هرمی وزارت اطلاعات عصر امروز فروش. تقوی با بیان اینکه 35 درصد از اعضای شرکتهای هرمی را زنان و مابقی را مردان شرکت های هرمی یا آنفولانزای خوکی اقتصادی | تکدید صوت و فیلم مذهبی متاسفانه مشاهده میشود که شرکت های هرمی که روزی یک یا دو شرکت بیش نبودند، حالا آنقدرحمله به ۴۰۰ خانه از شرکت های هرمی و دستگیری صدها نفر خرید پستی کابل پرس .جــرس: ماموران نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات، طی عملیاتی مشتركی که روز پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه صورت گرفت، ۴۰۰ خانه از شركتهای هرمی را مورد حمله قرار داده و .دلایل نامشروع بودن شرکتهای هرمی به گزارش " شیعه نیوز " به نقل ازمرکز خبر حوزه، این مجله با پرداختن به ماهیت شرکت های هرمی و دلایل نامشروع بودن آن، اقتصاد اسلامی را بر اساس کار و تولید .پایگاه خبری تحلیلی فرارو خرید پستی فعالیت شرکت های هرمی قانونی می شودوزارت بازرگانی آئین نامه جدیدی تدوین کرده است که بر اساس آن فعالیت های شرکت های هرمی،از جمله گلدکوئست قانونی شد.پایگاه خبری تحلیلی فرارو خرید پستی برخورد دوگانه با شرکتهای هرمی با وجود این که وزارت بازرگانی ایران صدور مجوز برای شرکتهای هرمی را خلاف سیاستهای این وزارت خانه میداند اما به گفته مدیر بخش مبارزه با شركتهای هرمی، وزارت
Fars News Agency : شركتهای هرمی سرطان اقتصادی هستند خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرستان آران و بیدگل نسبت به آسیب شركتهای هرمی به مردم به ویژه نسل جوان هشدار داد و از این شركتها به عنوان سرطان اقتصادی یاد كرد. شرکتهای هرمی از نظر شورای نگهبان خرید پستی Inroozha خرید پستی این روزها خرید پستی تازه شرکتهای هرمی از نظر شورای نگهبان خرید پستی شنبه 24 تیر 1385. بخش حقوقی این روزها :به منظور تامین نظر شورای نگهبان ، طرح معروف به ممنوعیت فعالیت شركتها با ساختار آنتی نتورک و آنتی شرکت های هرمی آنتی نتورک و آنتی شرکت های هرمی خرید پستی از بالای صفحه برای ورود به سایت استفاده کنید.«شرکتهای بازاریابی شبکهای» با «شرکتهای هرمی» چه تفاوتی دارند؟
دبیر هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور در ادامه با تاكید بر غیرقانونی بودن فعالیت شرکتهای هرمی و گلدکوئیستی، تصریح میكند: هیچ ارتباطی میان بازاریابی .برخورد با شرکت های هرمی ؛ اولویت امسال پلیس جانشین فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، برخورد با شرکت های هرمی و شبکه های سایبری متخلف و همچنین ساماندهی سازمان های مردم نهاد را از اولویت های امسال پلیس .پایگاه خبری جوان : آخرین تیر خلاص وزارت اطلاعات به شرکت های هرمی مدیر بخش مبارزه با شرکتهای هرمی وزارت اطلاعات آغاز عملیات ضربتی و برخورد با بیش از 400 دفتر شرکت هرمی را آخرین تیر خلاص وزارت اطلاعات به این شرکتها عنوان .هرم های دسیسه خرید پستی ویژه نامه شرکت های هرمی هرم های دسیسه خرید پستی ویژه نامه شرکت های هرمی + گلدکوئیست + گلدکوییست + تجارت الکترونیک + دلایل نامشروع بودن شركت های هرمی.مدیر بخش مبارزه با شرکت های هرمی وزارت اطلاعات نیز آغاز عملیات ضربتی و برخورد با بیش از 400 دفتر شرکت هرمی را آخرین تیر خلاص وزارت اطلاعات به این شرکت ها .ماجراهای تکان دهنده از فریب شرکتهای هرمی رویای شیرین پولدار شدن چهها كه نمیكند.دار و ندارمان را می دهیم تا دارا شویم.نقطه شروع.پدیدۀ شرکت های هرمی و حسرت پول اندوزی بی چیزان شرکت معروف به "شرکت های هرمی" توسط وزارت اطلاعات و نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی شناسایی و مُهر و موم و شمار قابل توجهی از اعضا و سران فروش
شاکیان شرکتهای هرمی شکایت خود را با پیامک اعلام کنند دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم رایانه و فناوری ارتباطات از شهروندان تهرانی خواست شکایات خود را در مورد شرکتهای هرمی از طریق پیامک به این دادسرا اعلام کنند. چرا شرکت های هرمی قانونی می شوند؟بیش از یك دهه از فعالیت مخرب و ناسالم شركت های هرمی در ایران می گذرد. این شركت ها با دروغگویی و بهره گیری از تبلیغات فریبنده در این سال ها توانسته اند تعداد فعالیت شرکت های هرمی قانونی می شود؟ دولت به فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای تن داد.سرانجام پس از گذشت حدود یک دهه از فعالیت شرکت های هرمی در کشور تحت نام بازاریابی شبکه ای و جذب هزاران جوان خبرگزاری برنا خرید پستی بررسی شرکت های هرمی در دانشگاه امیرکبیر نشست بررسی شرکت های هرمی، از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه امیر کبیر با حضور جمعی از فعالان این حوزه در این دانشگاه برگزار می شود.«شرکتهای بازاریابی شبکهای» با «شرکتهای هرمی» چه تفاوتی دارند «شرکتهای هرمی» و «شرکتهای بازاریابی شبکهای» دو واژهای هستند كه به دلیل مشخص نبودن تعریف آنها، برخیها بین آنها فرقی قائل نمیشوند و این موضوعی است كه در فعالیت شرکت های هرمی باز هم خلاف قانون اعلام شد خرید پستی خبر آنلاین رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگانی ، ارائه مجوز از سوی وزارت بازرگانی را برای فعالیت یک شرکت هرمی تکذیب کرد.رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان .پایگاه خبری جوان : دستگیری سرشاخه های شرکت های هرمی وزیر اطلاعات از شناسایی و برخورد قانونی با شرکت های هرمی خبر داد و گفت،چند تن از سرشاخه های شرکت های هرمی نیز بازداشت شده اند.شرکتهای هرمی investment ، هشدار به هموطنان نام شرکتهای هرمی چون گلد کوئست، گلدماین، الماس، وست ویژن و فروش. همچنان به گوش میخورد و انواع و اقسام پلن های در آمدزائیشان همچنان پیش روی جوانان بود تا اینکه افشاگری کاتوزیان علیه شرکت های هرمی بهتر نیست به جای شلوغ بازی، فرق شرکتهای هرمی و نتورک مارکتینگ را برای مردم باز کنید؟ چون شما آدم باسوادی هستید و مردم از شما توقع راهنمایی بازداشت سرشاخه های شركت های هرمی خرید پستییك مقام آگاه در وزارت اطلاعات اعلام كرد: در راستای مقابله قاطع با فعالیت غیرقانونی شركت های هرمی تعداد 20 نفر از سرشبكه های اصلی شركت هرمی گلدكوئست در
استفاده ازروش های غیراخلاقی در شرکت های هرمی فروش از سوی دیگر، یک مقام مسئول در وزارت اطلاعات در مصاحبه با یک خبرگزاری کشور با هشدار به فریب خوردگان و اعضای شرکت های هرمی گفته است: با شرکت های هرمی در ایران تا کی قربانی خواهند گرفت؟ خرید پستی
با وجود خروج میلیاردها تومان از سرمایه های مردم به خارج از کشور و عضویت میلیونی هم وطنانمان در این شرکت های هرمی که هویتشان تنها با یک سایت اینترنتی و چندهمه چیز در باره شرکت های هرمی خرید پستی گفتگوی دینی انچه در زیر در چند پست می اید نوشته ای است در مورد شرکت های هرمی که چند سالی است درگشور ما هم به را ه افتاده است هرچند مسئولین برخوردهای .جنبش راه سبز خرید پستی انهدام شرکتهای هرمی یا برخورد با شبکههای اجتماعی؟ «علی تقوی»، که کیهان وی را «مدیر بخش مبارزه با شركتهای هرمی وزارت اطلاعات» معرفی کرده، «عملیات گسترده مشترك وزارت اطلاعات با ناجا» را «تیر خلاصی به شركت آفتاب خرید پستی حمله به 400 خانه شركتهای هرمی در عملیات مشترک ناجا و وزارت .ماموران نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات در عملیاتی مشترک به 400 خانه تیمی شركتهای غیرقانونی هرمی رفته و صدها عضو از این شركتها را دستگیر كردند.روش های جدید شرکت های هرمی :: رادیو ایران ::شرکت های هرمی اخیراً برای جذب مشتری از روش های جدیدی استفاده می کنند. فروش. از اواخر سال گذشته که مبارزه علیه شرکت های هرمی به اوج خود رسیده بود هر چند که به فروش.
» اخبار شرکت های هرمی خرید پستی پایگاه اینترنتی آموزشی ، فرهنگی و تفریحی فروش. در سال گذشته با دو هزار و 700 شرکت هرمی برخورد قاطع انجام شد و در سال جاری نیز پلیس تلاش می کند تا اقدامات متمرکزی را برای برخورد با شرکت های هرمی انجام دهد فروشایران کوئست » شرکت های هرمی و نهادهای قانونی خرید پستی شرکتهای با فعالیت هرمی همچون گلدکوئیست نه تولیدی دارند و نه خدمات به مشتری عرضه میکنند که در نهایت آن هم این نوع فعالیت منجر به ورشکستگی عده زیادی عضو این پایگاه خبری جوان : واکنش فضایی BBC به انهدام شرکت های هرمی فروش به گزارش شبکه ایران، تلویزیون دولتی انگلیس از برخورد ماموران اطلاعاتی ایران با سردستههای شرکتهای هرمی نظیر گلدکوئست، ابراز نگرانی کرد. فروشترفند هرمی خرید پستی ویکیپدیا خرید پستی تاریخچهٔ شرکتهای هرمی در روسیهٔ تزاری: آیا ایدهٔ گلدکوئست متعلق به عصر اینترنت است؟ قوانین کشور آمریکا و کانادا در ارتباط با فعالیتهای بازاریابی چندسطحی .تالار بورس کالا خرید پستی خرید پستی متن کامل دستورالعمل فعالیت شرکتهای هرمی خرید پستی
تبصره: فهرست شرکتهای بازاریابی شبکهای فاقد مجوز و نیز شرکتهای هرمی توسط کمیته نظارت به مرکز امور اصناف و بازرگانان اعلام شده و از طریق مراجع .عکس های باحال و جالب خرید پستی اسامی برخی از شرکت های هرمی غیر مجاز خرید پستی براساس این گزارش، خصوصیات مشترك شركتهای غیرقانونی هرمی این است كه آنها به هیچ عنوان در اداره كل شركتها ثبت نشدهاند و فاقد دفتر مركزی ثبت شده هستند و اگر فروش
خبرگزاری برنا خرید پستی بیش از 2 میلیون عضو شرکتهای هرمی شناسایی شدند خرید پستی مدیر بخش مبارزه با شرکتهای هرمی وزارت اطلاعات آغاز عملیات ضربتی و برخورد با بیش از 400 دفتر شرکت هرمی را آخرین تیر خلاص وزارت اطلاعات به این شرکتها عنوان فروشدستگیری سران شركت های هرمی در عملیات گسترده وزارت اطلاعات فروشفروش وی اضافه كرد: مسئولیت مدیریت جریان شركت های هرمی از سوی شورای عالی امنیت ملی از ابتدای .بازداشت سرشاخه های شرکت های هرمی خرید پستی اراده مردم:پایگاه خبری تحلیلی فروش. تعداد 6 نفر از این افراد در جریان یک میهمانی در یک آپارتمان در شمال تهران دستگیر شده که در جریان بازرسی از این محل مقدار 500 لیتر مشروبات الکلی و مقادیری فروش
برخورد دوگانه با شرکتهای هرمی خرید پستی هرمی ها هم چنان خبرساز هستند. پس از پاکسازی گسترده شرکت های هرمی در روز پنجشنبه در تهران اخباری مبنی احتمال اعطای مجوز به برخی از شرکت های هرمی منتشر شده فروش. مجازات عضویت در شرکت های هرمی خرید پستی « هنر عدالت آن نیست که همه ی گناهکاران به مجازات برسند، بلکه درآن است،که هیچ بیگناهی مجارات نشود »بازداشت گسترده اعضای شرکت های بازاریابی شبکه ای و هرمی خرید پستی در یک عملیات مشترک پلیس دهها نفر از اعضای شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای را دستگیر و410 شرکت را پلمپ کرد.اما موافقان فعالیت این شرکت ها می گویند هر کس که در شبکه های هرمی شرکت هایی نظیر گلد کوئست فعال بوده، پولی از دست نداده، بلکه در ازای فعالیتش سود مناسب هم .با رو شدن شگردهای قدیمی شرکتهای هرمی این روزها گردانندگان شرکتهای کاغذی، اغواگری برای ثروتمند شدن را از راههایی تازه تجربه میکنند.پلیس دات آی آر : دستگیری سرشاخه های اصلی شركت های هرمی در پایتخت خرید پستی
سرگرد راستی خاطرنشان ساخت: با انجام تحقیقات مجدد ،ماموران موفق به دستگیری یكی از آفیس های شركت های هرمی در منطقه شمال تهران ( شریعتی ) شدند. .آتی : استفاده ازروش های غیراخلاقی در شرکت های هرمی بررسی های خبرنگار ما از پرونده های این افراد دستگیر شده نشان از آن دارد که یکی از رویکردهای اصلی «کوئست» ترویج فرهنگ اباهه گری بوده است.مدیر بخش مبارزه با شرکت های هرمی وزارت اطلاعات: شرکتهای هرمی در پایان راه فروش. مدیر بخش مبارزه با شرکتهای هرمی وزارت اطلاعات گفت: تا چند ماه آینده به طور قطع
وی گفت: بعد از منهدم شدن شركت گالف شركتهای مختلفی نیز از بین رفتند و در حال حاضر حدود 110 شركت هرمی كه در كشور در حال فعالیت هستند شناسایی شدند. .به گزارش فارس، یک کارشناس اقتصادی وزارت اطلاعات در نشست خبری امروز، اسامی تعدادی از شرکتهای غیرمجاز هرمی را اعلام کرد. این کارشناس گفت: کوئست اینترنشنال .فقهای شیعه فتوا داده‎اند فعالیت و سود حاصل از فعالیت در شركت های هرمی «حرام» است . توضیح هم داده اند كه شبهه دارد، اكل به مال باطل است، رباست وشرکت های هرمی یا آنفولانزای خوکی اقتصادی | دانلود آهنگ عکس فیلم . متاسفانه مشاهده میشود که شرکت های هرمی که روزی یک یا دو شرکت بیش نبودند، فروش. امروز شرکت های هرمی با نفوذ در کشورهای جهان سوم و کم درآمد قصد مدیر بخش مبارزه با شرکت های هرمی وزارت اطلاعات گفت: بیشتر سران این شرکت ها افراد خارجی هستند اما در آینده ای نزدیک برخی سران ایرانی این شرکت ها را که در امروزه با رو شدن شگردهای قدیمی شرکتهای هرمی، گردانندگان شرکتهای کاغذی، برای ثروتمند شدن شیوه های جدید را تجربه میکنند و با عناوین جدید راههای تازه ای را فروشاین بار نیز سربازان گمنام امام زمان(عج) به هماهنگی غیورمردان نیروی انتظامی و دستور دستگاه قضایی در عملیاتی غرور آفرین و بی سابقه تعداد کلان و قابل توجهی از .به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، قاضی حمیدرضا طایفی در میزگرد بررسی فعالیت شركتهای هرمی در ایران در محل خبرگزاری فارس، افزود: به ثبت رسیدن یك شركت به معنای وی گفت: در این عملیات ، اعضا و رؤسای شرکت های هرمی که در محل شرکت حاضر بودند، دستگیر شدند و به مکانی که از پیش مشخص شده بود برای بازجویی منتقل شدند. مركز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی شیوههای جذب ناجوانمردانه و مهمترین پیامدهای اجتماعی فعالیت شركتهای هرمی (گلدكوئیستی) در ایران را تشریح كرد. .در طول چهارسال اخیر، در خصوص کلاهبرداری شرکتهای هرمی، اطلاعرسانی نسبتا خوبی در رسانهها صورت گرفته، با این حال، قدرت توجیه مجرمان در پیشبرد اهداف مجرمانهشان . سرشبكه های اصلی شركت كوئست اینترنشنال (I.Q) بزرگترین شركت هرمی فعال در كشور، طی عملیات پیچیده و ضربتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت . احمدرضا رادان، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، از حملهی این نیرو به ۴۰۰ دفتر شرکتهای هرمی در غرب شهر تهران خبر داد. استفاده ازروش های غیراخلاقی در شرکت های هرمی | خبری / تفریحی از سوی دیگر، یک مقام مسئول در وزارت اطلاعات در مصاحبه با یک خبرگزاری کشور با هشدار به فریب خوردگان و اعضای شرکت های هرمی گفته است: با اقدامات اطلاعاتی که در اسامی شرکتهای هرمی مجازات شرکتهای هرمی قانون شرکتهای هرمی

نوشته شده در تاریخ جمعه 31 اردیبهشت 1389    | توسط: کورش عظیمی    | طبقه بندی: جدیدترین اخبار ایران و جهان،     | نظرات()