سریال شبهای برره 90 قسمت کامل

نام محصول: سریال شبهای برره 90 قسمت کامل

قیمت: 9,000 تومان


شماره مجوز ارشاد : 155/661539

سریال برره

شب های برره، یکی از مجموعه‌های طنز تلویزیونی است.
این مجموعه فقط قابل پخش در کامپیوتر میباشد

و کیفیت ان بخاطر فشرده بودن در حد متوسط میباشد

منتقدین این مجموعهٔ تلویزیونی اعتقاد دارند که رایج شدن لهجه و آداب و رسومی که به «برره‌ای» معروف شده، در میان مردم نوعی بدآموزی فرهنگی است. ولی عده‌ای نیز معتقدند که این رایج شدن به صورت گذری بوده و مدتی بعد از اتمام پخش سریال از بین می‌رود.

انتقادات دیگری که به محتوای این مجموعه از سوی گروهی وارد می‌شود این است که جو و گویش روستایی در کنار بعضی صفات منفی (مانند غیبت‌کردن، رشوه‌گیری و بلاهت) که به شکل طنزگونه در این مجموعه مطرح می‌شوند، توهین به قومیت‌هایی خاص را در بر دارند.


خرید سریال برره,فروش سریال برره,خرید اینترنتی سریال برره,فروش اینترنتی سریال برره,خرید پستی سریال برره,فروش پستی سریال برره,خرید شب های برره,فروش شب های برره,خرید اینترنتی شب های برره,فروش اینترنتی شب های برره,خرید پستی شب های برره,فروش پستی شب های برره,خرید dvd سریال شب های برره,فروش dvd سریال شب های برره,خرید dvd برره,فروش dvd برره,خرید دیویدی برره,فروش دیویدی برره


روش خرید: برای خرید این محصول، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم خرید، سفارش خود را در محل دلخواهتان تحویل گرفته، سپس وجه کالا و خدمات را به مامور پست بپردازید. برای مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


سریال شبهای برره 90 قسمت کامل

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 اردیبهشت 1389    | توسط: کورش عظیمی    | طبقه بندی: فیلم و کارتون،     | نظرات()